Witamy w FUJITSU Support Pack Finder

Fujitsu poprzez produkty Support Pack (SP) oferuje świadczenie pomocy technicznej oraz usługi wsparcia dla oprogramowania i sprzętu. Pakiety SP obejmują diagnostykę i eliminację błędów sprzętowych poprzez ich naprawę lub wymianę. W zależności od rodzaju sprzętu i dobranej gwarancji, firma Fujitsu oferuje usługi wsparcia w siedzibie klienta (on-site) lub w autoryzowanym serwisie Fujitsu.

Support Pack jest umową serwisową dotyczącą produktu i świadczoną w określonym czasie, która uzupełnia gwarancję producenta i pozwala na jej rozszerzenie nawet do 5 lat. Pakiety wsparcia można nabyć w ciągu 180 dni od daty zakupu urządzania lub oprogramowania.

Pakiety wsparcia SP należy zarejestrować w ciągu 30 dni od ich nabycia.

Instrukcja Aktywacji Support Pack/Solution Pack

Wyszukaj pakiety wsparcia technicznego dla Twojego urządzenia, wybierając produkt z poniższej listy.

Opis

Rodzaj gwarancji/Okres/SkrótOpis
Next Business Day (NDB) - dotyczy natępnego dnia roboczego
Second Business Day (SDB) - dotyczy drugiego dnia roboczego
Jeżeli zdalna naprawa nie jest możliwa i konieczna jest naprawa sprzętu, klient powinien dostarczyć uszkodzone urządzenie do autoryzowango punktu serwisowego. Naprawa zostanie zakończona w centrum naprawczym. Następnie klient zostanie poinformowany, że urządzenie jest gotowe do odbioru.
Klient zgłasza problem do działu pomocy technicznej Fujitsu Technology Solutions (helpdesk). Jeśli zgłosznie nie może zostać rowiązane zdalnie zostanie nadany numer naprawy. Następnie urządzenie zostanie odebrane przez kuriera. Po zakończeniu naprawy przez Fujitsu Technology Solutions produkt zostanie zwrócony do siedziby klienta.
Usługa Door to Door (Desk to Desk) - Jeżeli naprawa zdalna nie jest możliwa, uszkodzone urządzenie zostanie wymienione na sprawne lub odebrane do naprawy i zwrócone po jej wykonaniu do siedziby klinta.
Fujitsu przeprowadzi analizę zgłoszonej usterki podczas rozmowy telefonicznej albo zastosuje metody dostępu zdalnego. W razie koniecności Fujitsu wyśle technika w celu przeprowadzenia dalszej diagnostyki i próby rozwiązania problemu. W przypadku awarii sprzętu gotowość operacyjna zostanie przywrócona przez wymianę lub naprawę uszkodzonej części w miejscu instalacji.